APIE MUS

Profesionalios buhalterinės apskaitos paslaugos, kvalifikuota pagalba verslo valdymo apskaitos, finansinės analizės, mokesčių apskaičiavimo, optimizavimo ir deklaravimo klausimais.

Visus darbus atlieka tik kvalifikuoti savo srities specialistai – ekonomistai, finansininkai, vyr. buhalteriai, turintys 10-20 metų profesinės patirties ir turintys aukštąjį universitetinį ekonominį ir/ar verslo administravimo išsilavinimą. Mes taip pat bendradarbiaujame su patyrusiais savo srities specialistais, didelį darbo stažą turinčiais ir nepriekaištingos reputacijos auditoriais ir teisininkais.

Siekiame padėti įgyvendinti ambicingus įmonių augimo planus, kurti įmonės finansinius planus, juos koordinuoti bei kontroliuoti.
Mūsų specialistų akademinės žinios ir įgyta praktika, dirbant stambiose užsienio bei lietuviško kapitalo bendrovėse, leidžia užtikrinti nepriekaištingą pinigų srautų kontrolę bei finansinių rodiklių analizę. Ilgametė darbo praktika su klientais ir kolegomis finansų srityje, yra laiko patikrinti įgūdžiai. Organizuojame ir kontroliuojame, kad darbas būtų atliktas preciziškai ir iki galo.

Garantuojame aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir operatyvumą. Prisiimame pilną atsakomybę už teisingą buhalterinės apskaitos tvarkymą.