PATIRTIS

Daugiau nei 20 metų patirties dirbant buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo srityje garantuoja aukščiausio lygio kompetenciją ir profesionalumą. Galime pasigirti ne tik galėdami užtikrinti įprastas smulkiam ir stambiam verslui finansų paslaugas, tačiau ir unikalia patirtimi dirbant su tarptautine praktika bei diegiant ir apjungiant įvairias apskaitos programas.

El Capo

Kaune didelio atgarsio spėjusi susilaukti siciliečio, portugalo ir lietuvio įkurta įmonė, siūlanti klientams susipažinti su kokybiška pietietiška virtuve.

Nuo 2015 metų vykdoma buhalterinė apskaita. Įstaigos internetinę svetainę ir kitą informaciją galite rasti čia.

UAB Lunera

erubai.lt – UAB Lunera valdoma internetinė drabužių parduotuvė, oficiali įvairių Europos drabužių gamintojų atstovai Lietuvoje, siūlanti kokybiškus ir stilingus drabužius.

erubai.lt

Nuo 2015 metų vykdoma nuolatinė buhalterinė apskaita. Internetinę parduotuvę galite rasti čia.

Raudondvario dvaro oranžerija

Raudondvario dvaro oranžerija – restauruotoje dvaro ansamblio dalyje įsikūręs restoranas taip pat siūlantis ir banketų menę bei paslaugas norintiems organizuoti konferencijas.

raudondvariodvaromene_nuotrauka

Įgyvendintas apskaitos projektas, kuris itin patogus verslo proceso valdymui, t.y.  sujungta maitinimo  proceso automatizavimo sistema R-Keeper V ir gamybos proceso kontroliavimo sistema StoreHouse su buhalaterine programa Pragma 3.2.

Sumodeliuotos ryšys tarp programų, pasinaudojant Modulio R-Keeper CUBE, Converter ir PragmaImport programų sąsajomis, kurios leidžia kontroliuoti duomenų srautą cento tikslumu.

Įmonių grupė HERMIS

Restoranas „Portofino“, modernus 4 žvaigždučių viešbutis bei sporto ir sveikatingumo centras „Hermis“, tarptautinė pieno produkcijos eksporto įmonė Rusijoje.

Restoranas „Portofino“

Parengtas ir įgyvendintas patrauklus verslo valdymui apskaitos  projektas . Teisingi apskaitos sprendimai ir programinė įranga užtikrina teisingą informacijos srautą visais reikalingais pjūviais. Apskaitos modeliavimui  panaudotos programos: Pragma 3.2, R-Keeper V6, R-Keeper CUBE, R-Keeper V7, StoreHouse, pirkėjų nuolaidų/lojalumo kortelių programa. Šių sistemų dėka automatizuoti restorane vykstantys procesai, juos lengva kontroliuoti ir išsamiai analizuoti.

Modernus 4 žvaigždučių viešbutis, sporto ir sveikatingumo centras „Hermis“

Logo viesbutisIntegruotos programinės sistemos Hotex, Shelter2, „R-Keeper 6“, StoreHouse ir  buhalterinė apskaitos programa Pragma 3.2.  Šių sistemų dėka automatizuota telefonų sistema, renginių menedžeris, internetinės rezervacijos, sujungimas su spynų sistema, kambarinių modulis. Optimizavome įmonės darbo organizavimo kaštus, kadangi teisingi apskaitos sprendimai užtikrino tik reikalingų funkcijų naudojimą.

Tarptautinė praktika

LogoHermisRU 1

Puikiai įgyvendintas buhalterinės (Rusijos federacijos)  ir verslo apskaitos duomenų sujungimo projektas, kuris užtikrino savalaikius ir svarbiausia teisingus apskaitos duomenis, reikalingais pjūviais, nepažeidžiant buhalterinės apskaitos keliamų reikalavimų.

Įmonių grupėje „Hermis“ dirba apie 400 darbuotojų, grupės įmonių apyvarta sudaro apie  70-80  mln. Dirbant šioje kompanijoje teko susidurti su plataus profilio užduotimis:

  • Užtikrinti teisingą ir savalaikę atskaitomybę verslo valdymo požiūriu
  • Finansinė arba veiklos rezultatų analizė
  • Buhalterinės ir verslo apskaitos duomenų apjungimo modeliavimas, apskaitos strategijos kūrimas ir įgyvendinimas
  • Techninių užduočių formavimas ir delegavimas IT specialistams
  • Mokesčių ir patiriamų kaštų optimizavimas
  • Vadovavimas finansų departamentui, buhalterijos skyriui, užduočių delegavimas, vykdymo kontrolė

UAB Polonezas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba šventiniais ir profesionaliais fejerverkais, dangaus žibintais, scenine pirotechnika (veikla licenzijuota).

2004 metais individualios įmonės pertvarkymas (teisinės formos keitimas)  į uždarąją akcinę bendrovę „Polonezas“. Įmonėje apie 400-500 darbuotojų, apie 200 prekybinių taškų, įregistruoti septyni filialai.

UAB Dekatona

Sporto ir laisvalaikio centras „Neo Kaunas“ klientams teikiantis poilsio ir pramogų paslaugas: boulingas, biliardas, pulas, kavinė, sporto baras ir pobuvių salė.

2003 metais  įgyvendintas apskaitos projektas, kuris patrauklus verslo proceso valdymui: sujungta maitinimo  proceso automatizavimo sistema R-Keeper V6 ir gamybos proceso kontroliavimo sistema StoreHouse su buhalaterine programa Pragma 3.2.  Sumodeliuotos sąsajos tarp programų. Naudojantis Modulio R-Keeper CUBE galima kontroliuoti duomenis cento tikslumu.

UAB Alfis

Latviško kapitalo įmonė, turinti išskirtines teises atstovauti „Liebherr“ technikos, atsarginių dalių pardavimą ir teikti garantinį aptarnavimą Pabaltijo šalyse. „Liebherr“ yra viena iš didžiausių pasaulio statybinių mašinų gamintojų.

2006 metais sėkmingai adaptuota verslo valdymo programa HansaWorld. Programoje integruotos dvi kalbos (latvių ir lietuvių). Priėmus profesionalius apskaitos valdymo sprendimus, finansinė atskaitomybė atitinka dviejų šalių verslo apskaitos standartus, sukurta atsargų duomenų bazė identiška naudojamai „Liebherr“ gamintojo.

UAB Euro Providus

Austriško kapitalo, pirmoji greitųjų kreditų įmonė Lietuvoje besispecializuojanti vartojimo kreditų teikime fiziniams asmenims.

2005 metais sukurtas ir įgyvendintas tuo metu Lietuvoje analogo neturintis verslo apskaitos modelis. Apskaita sumodeliuota naudojant verslo apskaitos programą – Pragma 4.0.  Projekto metu bendradarbiauta su „LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai“. Projekto įgyvendinimo metu Lietuvos Finansų ministerijai  buvo pateiktas greitųjų kreditų verslo apskaitos modelis bei informuota apie LR galiojančių teisės aktų netinkamumą šiam verslui vystyti Lietuvoje.